יום הולדת
EshetStyle
החברה המרגיזה מסכמת שנה
|
19.10.2016

אז מפה לשם שנה עברה מאז שפתחתי את הבלוג – מאז שפרסמתי כאן את הפוסט הראשון שקראתי לו "החברה המרגיזה רוצה לגלות לך סודות" 

שנה עברה מאז שנולד לי הילד הרביעי – EshetStyle – הבלוג שלי – העיסוק שלי, המחוייבות שלי, העסק שלי, הכיף שלי, המחשבות שלי, המקום הזה שלי – שיצרתי לי ממש בעצמי!


סופגניות לבן מתכון מנצח אשת סטייל

בדיוק כמו ילד – שאחרי שהוא נולד ומצטרף למשפחה את לא מצליחה לראות את החיים שלך בלעדיו – ככה גם עם הבלוג הזה שלי! אני אוהבת אותו בכל ליבי, אולי קצת מכורה אליו ובעיקר לא יכולה לדמיין את עצמי בלעדיו 


אז יש כאלה שחוגגים לבלוג יום הולדת בפוסט חגיגי עם עוגה, ואפשר לומר שכאן זה רק היה מתבקש…

אבל לא. היום לא תהיה כאן עוגה. היום אני רוצה לנצל את ה"אירוע" שחלפה לה שנה, כדי לעצור רגע, לסכם ולשתף אותך, בקטנה, באיך היא עברה עליי – השנה הזו.

אשת סטייל EshetStyle


תהיי מוכנה – זה פוסט אחר, אישי וארוך במיוחד.

אגב, את כל תמונות האוכל בפוסט הזה קיבלתי מהקוראים שלי המקסימים (וכן, זה הזמן לספר שלמרות שאני כותבת בלשון נקבה, יש לי גם קוראים, נאמנים ממין זכר ואני גאה בהם!)

collage_users_eshetstyle22


אז בכמה מילים, איך הכל התחיל? את הבלוג פתחתי, אם את זוכרת, במהלך חופשת הלידה השלישית שלי (והאחרונה! כי שלושה ילדים + בלוג, זה מעל ומעבר וכל יום שעובר זה רק מתחדד יותר ויותר ).

החלטתי שבא לי לעשות "סדנת כתיבה". כתיבה מאז ומתמיד עשתה לי טוב. דמיינתי שאמצא את עצמי באיזה לופט ביפו עם כמה אנשים מוזרים סביבי ונדבר על איך כותבים נכון, מעמיק ומרגש…

בסוף, מפה לשם, יצא שהחלטתי לפתוח בלוג. לא ממש ידעתי מי מה מו, אבל נדלקתי מהרעיון ובשניה שמצאתי לו את שם המתאים "EshetStyle" נעשיתי חדורת מטרה! ה"דד ליין" הוצב, הרעיונות מילאו את המחברת והכל זרם בטבעיות ומהר.

collage_haparlament_eshetstyle

במקביל לפתיחת הבלוג הצטרפתי ל"פרלמנט" של יונית צוק (האדירה!) – "קורס מקצועי אודות בלוגים" (ובת'כלס – הרבה יותר מזה!) קורס שלפני הכל נתן לי מסגרת (ואני אוהבת מסגרות ), הכיר לי קבוצה של נשים מקסימות ומפרגנות, לימד אותי קצת מהמון דברים ונתן לי ביטחון להמשיך לרוץ…

fb_img_1476816502613

בתחילת הקורס (בדיוק לפני שנה) הייתי צריכה לכתוב מה הייתי רוצה שיקרה באמצעות הבלוג – ולשלוח לכל הקבוצה של המון בנות שעדיין לא הכרתי.

בלב ידעתי שמה שהכי הייתי רוצה, זה שהבלוג הזה יהיה אותו שביל שיוביל אותי החוצה מהמקצוע שלי כעורכת דין. אבל חשבתי שזה ישאר ביני לבין עצמי… 

כי היה לי קשה לכתוב את זה שחור על גבי לבן. לא יודעת להגיד אם התפדחתי, התביישתי או שחששתי להתבדות… אבל אני זוכרת שכתבתי ומחקתי, כתבתי ומחקתי ובסוף כתבתי ושלחתי! אמרתי "פאק איט" מה יכול להיות?!


מהרגע שפתחתי את הבלוג קיבלתי ברק בעיניים! נפתח בפניי עולם שלם שלא הכרתי – עם כל מיני תחומים מגניבים ו"גמישים"כאלה שאין בהם ספר חוקים כמו שאני רגילה, כאלה שאני יכולה להתבטא בהם הכי בטבעיות, בלי לחשוב יותר מידי – מה שיוצא לי מבפנים. הרגשתי שאני כל כך נהנית ומלאת דרייב שפשוט חייב לצאת מזה משהו טוב!

אשת סטייל אירוח בסטייל

מצחיק שבסוף דווקא אותה "משאלה" שנשמעה לי יומרנית או ילדותית ובעיקר – רחוקה, התגשמה הרבה יותר מהר ממה שדמיינתי. תוך חודשיים מפתיחת הבלוג הודעתי בעבודה שאני לא חוזרת! זה פתאום היה לי כל כך ברור. עשיתי את זה שלמה, בטוחה ועם הרבה התרגשות ממה שמצפה לי קדימה.


אז נכון, בואי נשים רגע דברים בפרופורציות, "כולה בלוג" כן? זה לא שהקמתי איזה עסק גדול ומשגשג שאני מכניסה ממנו מיליונים וגם לא הפכתי לאיזו מובילת דעת קהל עם תוכנית טלוויזיה, טור בעיתון וכמות קוראים מטורפת (טוב, עברה רק שנה, לאט לאט… )

אבל כן הקמתי משהו יש מאין, שממלא אותי, שמעניין אותי, שמוציא ממני דברים טובים ושעושה אותי שמחה! ועושה רושם שהוא גורם משהו גם לאחרים – מעניין אותם, נותן להם השראה, רעיונות, גורם להם להזדהות, לשמוח, לחשוב, לעשות, לנסות או אולי סתם מעביר להם את הזמן… בקיצור קורה מזה משהו, אפילו קטנטן, גם לאחרים! 

collage_users_eshetstyle16

אשת סטייל אירוח בסטייל


אנשים שאני לא מכירה (וכל יום עוד ועוד…) אוהבים לקרוא אותי, כותבים לי הודעות משמחות ואפילו מרגשות, אני מקבלת פניות והזדמנויות עסקיות, פותחים לי דלתות, מזמנים אותי לחוויות חדשות, כותבים עליי בכל מיני מקומות, מאתגרים אותי עם רעיונות – והכל, בזכות הבלוג שלי!

eshet_binyanvediur


ככה שלסיום השנה הזו אני מרגישה שאני לגמרי יכולה וצריכה לומר לעצמי – אני גאה בך! (כבר דיברנו על זה שאמא שלי לימדה אותי לא לחכות לקבל פרגון מאחרים… נכון?!)


כן, בטח שאני מלאה בתוכניות, רעיונות, שאיפות, יעדים ומטרות – לעצמי, לבלוג שלי ולעסק שלי (ובטח שכמו שאת מכירה אותי, הכל כבר נמצא אצלי ברשימות ) אבל יחד עם זאת, אני גם עוצרת מידי פעם ומזכירה לעצמי שהפעם אני לא רודפת אחרי כלום – הפעם אני כאן, לפני הכל, כדי ליהנות!

אשת סטייל אירוח בסטייל

טוב, אז אחרי שהשתפכתי… עכשיו כמה משפטים (יותר ממוקדים) על השנה שהיתה –

זו היתה שנה מלאה בעשייה. עשייה חדשה וסוחפת

שנה בה הפסקתי לישון יותר מ 5-6 שעות בלילה (כי אני מלאת אנרגיה ורצון לעשות ולכתוב, אז אני יושבת על המחשב ולא שמה לב איך הזמן עףףףף)

שנה בה כמעט הפסקתי לגמרי לראות טלוויזיה (כי חבל לי לבזבז את הזמן!)

שנה בה פייסבוק, אינסטגרם ואני הפכנו שלישיה

אשת סטייל ברשת EshetStyle מתכונים

שנה בה הבנתי שאפילו אני! יכולה לא להיות מרוכזת 100% במה שאני עושה. כי אני חושבת על עוד מיליון דברים תוך כדי… (רעיון לפוסט, לתמונה, למתכון או פשוט מסתכלת בטלפון…)

שנה בה למדתי קצת לצלם (אבל הדרך עוד ארוכהההה. מתברר שזה עולם בפני עצמו!)

-שנה בה כולם בבית למדו לשאול אם צילמתי כבר, לפני שהם מושיטים יד לאוכל 

צילום לפני שאוכלים אשת סטייל

שנה בה הבנתי שכנראה שגם אם אהיה פסל – תמיד אהיה בלחץ להספיק עוד ועוד ולעשות את הכי טוב שאפשר (לגמרי מעייף! אבל זו אני )

שנה בה החלטתי שעכשיו כשאני עצמאית – פעם בשבוע, קבוע, אני פותחת את היום (אחרי ארגוני ילדים, פיזורים ועניינים…) בריצת בוקר בים (כמו שהייתי עושה לפני שהיו לי ילדים… כי אין סיבה שלא!)

ריצת בוקר אשת סטייל

שנה בה למדתי שכשאני עושה מה שאני אוהבת, אני נהיית יותר נחמדה לאנשים שמסביב ויותר קל לי לפרגן לאחרים

שנה בה פעם ראשונה בחיי כתבו עליי (ועל הבלוג שלי) בעיתון וברשת!

שנה בה פעם ראשונה בחיי התארחתי בתוכנית טלויזיה (ואת יודעת, בינינו, זה דווקא הרגיש לי נחמד להיות מול מצלמה )

בר דעת EshetStyle בטלויזיה

שנה בה למדתי לכתוב הצעות מחיר ולהוציא חשבוניות

שנה בה הבנתי שאשכרה יש דבר כזה לעשות משהו שאוהבים, וזו לגמרי תגלית היסטרית!

-שנה בה צילומים שלי ומתכונים שלי פורסמו בעיתון וגם יצאו לדפוס כחומר מסחרי – וזה מרגש בהחלט! (כאילו, מי בכלל חשב בכיוון הזה לפני נגיד שנה וחצי?)

אשת סטייל בעיתונות

שנה בה גיליתי שיש הודעת מייל כיפית ביותר שהכותרת שלה היא "מנוי חדש" – כלומר, עוד מישהו שהכניס כתובת אי מייל ונרשם לבלוג שלי (רמז דק )

שנה בה זכיתי להמון המון (אלה שכאן, זה רק חלק מהן) תגובות כיפיות, אוהבות ומפרגנות מאנשים שקראו, אהבו, הכינו, ניסו, קנו, סידרו או עשו – בהשראתי! ועוד מצאו את הזמן לספר לי על זה 

collage_users_eshetstyle19


שנה בה הבנתי שכל ההודעות האלה והתגובות האלה שקשורות לבלוג שלי גורמות לי תמיד לחייך! ונותנות לי עוד "פוש" קדימה, עוד איתות שאני בדרך הנכונה (כי לפעמים אני צריכה את זה)

שנה שהבנתי שאין משפט יותר נכון מזה שעשייה מביאה עשייה! פשוט צריך להתחיל לכתוב, לעשות, לנסות ומשם ותוך כדי, מגיעים עוד המון רעיונות, הצעות ופשוט קורים דברים!

שנה בה למדתי להיות בטוחה בעצמי ובדרך שלי, למרות (או בזכות) הקולות שבדרך שלפעמים טועים, מטעים, שואלים, מציעים, מבטלים…

collage_users_eshetstyle23מאפינס מלוחים לילדים קלים להכנה אשת סטייל


ולצד כל זה, זו היתה שנה שגרמה לי להרגיש שיצרתי ציפיה. שנוצרה לי מן "תדמית" כלשהי שאני לא תמיד בטוחה שמתיישבת עם המציאות וזה האמת, מעט מלחיץ אותי!


כבר בפוסט הראשון סיפרתי לך שבעלי אומר שלחיות איתי זה לחיות עם מקדם ביטחון. אני לא ממש אוהבת ליצור ציפיות, להיפך, אני יותר אוהבת להנמיך אותן… אפשר גם לקרוא לזה "אוהבת להפתיע" – או פשוט, לא רוצה לאכזב!

ועל אותו עיקרון, אני גם לא רוצה להיות או להיראות מה שאני לא.


אז בגלל שהבלוג הזה הוא אני ואני זה הוא… וכדי שאוכל להמשיך להרגיש בנוח, טבעית, לא להתיימר, לא להתאמץ ופשוט להיות אני!

אשת סטייל אירוח בסטייל מתכוני אשת סטייל

יש בי צורך כלשהו ליישר איתך רגע קו, לתאם ציפיות ולומר לך שגם אם משום מה נדמה לך שאני כן – אז,

הינה רשימה (חלקית כמובן) של מה שאני לא

בחיים לא למדתי בישול או קונדיטוריה

אני לא אלופה בבישולים – אני פשוט טובה ברעיונות, באילתורים ובמיוחד בהגשה (ובעצם גם בלכתוב על זה )

אשת סטייל טליה הדר

מעולם עוד לא יצא לי להכין – בצק של פסטה וגם לא עוגת שמרים (או כתף בקר, קרם ברולה, שוק טלה, קובה ועוד מיליון ואחת דברים…)

אין לי הרבה סבלנות במטבח. אני הכי אוהבת ללכת על הזריז והפשוט

אין לי כוח לקרוא מתכון מהתחלה ועד הסוף (אפילו לא את שלי!) אני תמיד מאלתרת

אמנם קראתי לבלוג שלי EshetStyle אבל זה לא אומר שכולי בסטייל (ממש לא!)

אשת סטייל אירוח בסטייל

אני בד"כ קונה בגדים בחנויות הכי פשוטות וזולות (מתה על זה!)

אני לא מבינה כלום במותגים

אין לי מלא "זמן פנוי", ת'כלס אין לי בכלל. אני אמנם עצמאית ויש לי "רק את הבלוג" אבל אני לוקחת אותו מאוד ברצינות, אני בוסית אחת הקשות ובעצם לא נותנת לעצמי כמעט אף יום "חופשי" (חייבת לעבוד על זה)


מתכוני אשת סטייל

אני ממש לא האמא הכי טובה בעולם

אני בטח שלא האמא הכי סבלנית בעולם (יש מצב שהייתי כזו בילד הראשון אבל מאז התקלקלתי לגמרי!)

הילדים שלי לא תמיד אוהבים לאכול את כל מה שאני מכינה להם (כי אני לא מכינה להם רק ירקות בצורות ולבבות חביתה…)

מאפינס מלוחים לילדים אשת סטייל

הבית שלי הוא לא הבית הכי מסודר בעולם

וגם אני יכולה למצוא את עצמי פתאום בגינה עם הילדים בלי מגבונים


אז אל תצפי – שלא תתאכזבי

זו אני וזו השנה שהיתה לי


collage_users_eshetstyle166

תמשיכי לקרוא אותי, לכתוב לי, ליישם בבית, להיזכר בי מידי פעם תוך כדי עשיה במהלך היום… זה עושה לי שמח בלב!

זהו להיום.

ואם הגעת עד כאן, באמת ששיחקת אותה  – ספרי לי בתגובה (פה למטה) מה חשבת על הפוסט הזה, אני סקרנית… 

אז StickAround,

ביי בינתיים

טליה

111 תגובות לפוסט “החברה המרגיזה מסכמת שנה”

 1. טליה!!!! מהמם לראות את כל התגובות החמות והמפרגנות שקיבלת שמדברות בעד עצמן! ואם הן לא מספיקות, אז חייבת לשתף שתמיד משמח אותי לעבוד ואז לקבל פתאום מייל מאשתסטייל שמודיע שיש פוסט חדש. תמיד הכל הכי יפה והכי מדליק, כמו שרק את יודעת, גם אם זה חילופי ארונות או דברים פחות כיפיים שפתאום עם הטאצ' הזה שלך הופכים לפחות נוראיים ;). המון המון הצלחה בהמשך!!!! מחכה כבר לקרוא את הפוסט הבא!

 2. טליה,
  שאפו על הפוסט!
  מרגש, פתוח, כן, חושף ומלא בקבלה עצמית.
  כל הכבוד על הדרך, העשייה, האומץ וההתמדה…

 3. איך נהניתי מהפוסט הזה! הכנה המצמיח היפה, פוסט שהוא את. (לא מאמינה שתתפסי בלי מגבונים בגינה, אין מצב!). תמשיכי ותגדלי ותיהני, כי זה מה שחשוב בסופו של דבר. אוהבת

 4. טליה, אין עליך. הרעיון לעשות סיכום שנה בצורה שאת עשית אותה פשוט מבריק. גם שיווקית. את צריכה להיות מאוד גאה בעצמך בהספק השנתי, במוטיבציה על שלך (כולי קנאה:) ובעוד המון דברים. הכי אהבתי את הקטע האחרון של מה את לא… משובח ומקורי. נשיקות

 5. טליה היקרה,
  מקסים!! חיזקי ואמצי ושהשנה הבאה תהי מלאה עשייה וחוויות חדשות לפחות כמו זו ואפילו יותר. מקווה ואפילו בטוחה שעוד הרבה דברים נוספים יפתחו לפנייך
  בהצלחה

 6. וואו! ממש נהניתי לקרוא את הפוסט המסכם הזה שלך ?
  אני ממש בתחילת הפרלמנט של יונית צוק…כל כך מעורר השראה לקרוא על החוויות והדרך שלך. מאוד נותן דרייב.
  מתחברת מאוד לסגנון הכתיבה שלך.
  שמחה להכיר 🙂
  מירב

  1. כיף לך! מחכה לך עוד דרך ארוכה וכיפית, מלאה בעניין ודברים חדשים. שיהיה בהצלחה והמון תודה!

 7. איזה פוסט מרגש! התהליך שעברת. שהבלוג עבר. הכיוון שלכם ביחד. מדהים!! והכי מגיע לך בעולם כל הטוב הזה. את ייחודית. והבלוג ייחודי. והסטייל שלך ייחודי. וכל זה כל כך נעים לקרוא ולראות ולקבל השראה ממך. דווקא בגלל כל מה שכתבת שאת לא. כי את אמתית. נגישה. הרעיונות שלך גורמים לכל אחד להרגיש שהוא יכול להיכנס למטבח ולעשות משהו מדהים בהגשה או בעיצוב. וזה בעיניי סוד הקסם שלך שכבש אותי כבר מזמן. כי את גורמת למי שקורא להרגיש שגם הוא יכול ושכל היופי הזה לא שמור רק ליחיד סגולה עם כשרונות שלא ניתנים לחיקוי. אז תודה לך שאת כאן מעוררת השראה. ומאחלת לך מכל הלב הרבה הצלחה בהמשך.

  1. ליאן המון תודה על כל מה שכתבת! זה בהחלט משמח לשמוע כי זו אכן היתה המטרה. ולא ממקום מתיימר או מתנשא כמובן אלא להיפך! בגלל ששמתי לב שתמיד אומרים לי "וואו איך את עושה" כשבתכלס אני לא באמת עושה משהו מסובך או מתאמצת, אמרתי לעצמי שכדאי לחלוק את זה עם אחרים…מכאן בעצם הגיע הרעיון של הבלוג. אז ממש כיף לי לשמוע! תודה

 8. טליה! לי היה הכי ברור שתצליחי, כי את הכי מקסימה והכי אמיתית בעולם. מהאנשים שנכנסים ללב ועושים טוב לכל מי שסביבם. האישיות שלך פשוט קורנת החוצה מהבלוג, וזה, יחד עם המשמעת העצמית המטורפת שלך – הופכים אותו למה שהוא. מאחלת לך שהכל ימשיך בדיוק כך, ומהיכרותי איתך – אין שום סיבה שלא. הדבר היחיד שאולי את צריכה לשנות – זה לאפשר לעצמך גם טיפה לנוח לפעמים – אבל אז זו כבר לא תהיי את כנראה….
  מתגעגעת! (הבטחת ביקור ?)

  1. חחח! יש בזה משהו. תודה תמר על כל המחמאות! כמה כיף לשמוע 🙂 צודקת לגבי זה שהבטחתי ביקור – אם כי עכשיו את מבינה למה הוא עוד לא קרה… מבטיחה לבוא בקרוב לצהריים

 9. טוב חייבת לומר שמעט התרגשתי למצוא בין התגובות גם את התגובה שלי בפוסט וכמו שאמרתי שם אומר שוב- את לגמרי השראה!! מאז חזרתי לארץ אני די בפרשת דרכים ולקרוא עכשיו את מה שכתבת זה היה כמו לקרוא את החלום הכי ורוד שהייתי יכולה לאחל לעצמי.
  השיתוף הזה היה בול בבטן
  מעריצה אותך על האומץ התושייה והאופטימיות!!

  1. סאני יקרה! שתדעי שאת היית בין התגובות הראשונות שקיבלתי – בפרטי ומאוד התרגשתי מזה! את כזו קוראת נאמנה ומקסימה וכל כך כיף ש"הכרנו". אני מאחלת לך שתמצאי את אשר עושה לך טוב וכיף בקרוב! נשיקות

 10. טליה יקרה,
  פוסט מהמם! לא להאמין שחלפה שנה, תענוג לשמור ככה על קשר איתך,
  תמשיכי ככה שמחה ויצירתית תמיד
  חג שמח ?

 11. טליה, שאפו גדול!
  כיף לקרוא על התעוזה וההצלחה להשאיר את עריכת הדין מאחור ולהגשים חלום. הבלוג שלך מקסים ומעורר השראה. את מעוררת השראה!
  הלוואי ויבוא יום בו אוכל לסמן לעצמי וי כזה..
  שתהיה שנה מקסימה!

  1. תודה רבה! ויום כזה יבוא בהחלט! רק תקראי לו… תתחילי בלחש ולאט לאט תחזקי את הקול 🙂

 12. טליה יא אלופה! כל הכבוד על הפוקוס, הדיוק, הנתינה וההצלחה! עתידות: בקרוב תגיעי רחוק (-; גאה להכיר אותך בדיוק מהתחלת הסיפור הזה, תמשיכי בדיוק כך ❤️

 13. פעם ראשונה שקוראת את הפוסטים שלך. נהנתי , אהבתי מאוד את הכתיבה הנעימה והקולחת ואת הכנות. הצטרפתי לבלוג, מחכה לקרוא. חג שמח!

 14. כיף ומהנה לקרוא! איזו דרך כייפית עשית וזה בעצם הכי חשוב. תמשיכי להנות וכמובן בהצלחה!!!

 15. טליה יקרה ?
  מרגשת מאוד
  אכן כברת דרך ארוכה עשית
  כל הבלוג שלך כתוב בחן ובקלילות
  האוכל נפלא ,הצילום מזמין ,החומרים ניתנים להשגה .
  אכן עליך נכתב:
  ״אשת חיל מי ימצא״…מאחלת לך את הטוב שיש בעולם את הכי ראויה לו
  המשיכי לעניין ולרתק אותנו בכל פעם מחדש.?????

  1. תודה רבה רבה רחל – אישה יקרה ואהובה עליי כל כך!! איזה כיף שיש לנו עוד שנתיים יחד 🙂

 16. וואו טליה, איזו השראה את! איזו עשייה ברוכה יש לך. נהניתי לקרוא את הפוסט הזה ברצף. שיהיה במזל טוב לך ולילד הרביעי שלך 🙂 את מקסימה, מוכשרת וכיף שהכרנו!!! אשמח לעזור לך עוד עם הצילום בהמשך הדרך. תענוג הבלוג שלך ואת!

 17. טליה,
  פוסט מקסים. מברוק על השנה, כל הכבוד על הכנות!
  אני אמשיך לקרוא ואקווה שאולי מתישהו גם אכין משהו ?
  לירון

  1. חחח! הרסת אותי שאמרת לי שאת ונועה קוראות כל פוסט מהתחלה ועד הסוף למרות שאתן אף פעם לא עושות כלום במטבח 🙂 תודה לירון. ועכשיו אני מבקשת שנשים לעצמנו למטרה בחודש הקרוב לנסות מנה אחת! בואי נלך על הכי פשוט – מגדלוני עגבניות ומוצרלה – אפילו בלי החציל, סגור? http://bit.ly/EshetStyle_Capreze_Tower

 18. את כזאת מהממת, ואני פשוט אוהבת אותך. ככה. אמיתי. מהלב. את השראה. הפוסט כל כך ישיר, כנה, ופשוט, ואמיתי, ומעודד שאני לא יכולה שלא ללמוד ממך.
  מלא מזל טוב ליומולדת שנה. אני זוכרת איפה זה התחיל, והיה ברור ושמדובר בתותחית שתיקח את החלומות ותהפוך אותם למציאות.
  מחכה בסקרנות לראות מה את זוממת לגיל שנתיים:)

  1. תמוש יקרה! לא אשכח את זה ששאלתי אותך האם השם "אשת סטייל" לא יומרני מידי ואת ענית לי בביטחון – "את כולך סטייל – את מדברת על סכין ויוצא ממנו סטייל". אולי את לא יודעת, אבל זה נתן לי ביטחון! אוהבת

 19. טלטולה, איזו מרגשת את! רואים שכתבת מהלב❤️ תמיד היית יצירתית ומלאה בסטייל, איזה כיף שמצאת את ייעודך ואני בטוחה שתמשיכי לעשות חייל. נשיקות

 20. אחד הפוסטים הטובים שלך, אם לא ה-!
  איזו כתיבה כיפית, זורמת, מלאה בפירגון וקבלה עצמית.
  את מדהימה!!!
  איזו שנה נדירה היתה לך, מדהים שהספקת את כל זה השנה.
  אלופת האלופות, אשת סטייל בחסד.
  שהשנה הבאה תמשיך לפחות כמו זו שחלפה, מלאה בעשייה, צמיחה, התפתחות, פרגון, והערכה. שהחיוך אף פעם לא ירד לך מהפנים.
  יפה לך ?

 21. טליה יקרה
  פשוט כייף לקרוא אותך…בין אם זה טיפים, מתכונים, מחשבות הכל מעניין יצירתי ומיוחד

 22. פשוט מדהימה!! איזה יופי של סיכום, שיוביל לעוד המון בהמשך, את באמת נותנת השראה ומוטיבציה לעשייה, שאפו!

 23. טליה יקרה! את מהממת, מרגשת ובעיקר כנה! אשת סטייל אמיתית במלוא מובן המילה! כיף ללמוד ממך!

 24. טליה, איזה פוסט מרגש.. אותי לפחות..את ללא ספק איפה שאת צריכה להיות ונראה לי ששנה מהיום יהיה פוסט שונה וארוך לא פחות..

 25. איזו אלופה את, כל כך מדהימה ומעוררת השראה. הכרתי את הבלוג שלך רק ממש לפני כמה ימים, ואני נפעמת. ופתאום, הפוסט הזה בא לי בול. אני יכולה לגלות לך שגם אני אוהבת לכתוב (מאוד) ושגם אני עורכת דין (שמרגישה שהמקצוע לא מספק אותי), ובדיוק אתמול החלטתי – אני אכתוב, ספר. מאוד מתיימר מצידי, אני יודעת. ומאז אמנם עוד לא ישבתי לדקה, אבל זה במאחורה של הראש – כבר ההחלטה היא משהו גדול בעיני. ואז בא הפוסט הזה, כאילו כדי לדחוף אותי קדימה, ואת שוב ממלאת בהשראה – אז תודה לך. התאהבתי קצת:)

  1. תודה הילה. אני ממש שמחה לשמוע – את כל מה שכתבת! את זה שגילית את הבלוג שלי ואהבת וחשוב מכך את זה שהחלטת לכתוב ספר! (לא מתיימר בכלל! עשרות מסמכים משפטיים את יכולה לכתוב וספר לא?!) ברור שכן! ועכשיו כשכתבת את ההחלטה הזו כאן שחור על גבי לבן, שתדעי שזה השלב הראשון בדרך ליישם אותה 🙂 אז על מה תכתבי?

 26. מקסימה, זה מה שאת! תענוג לקרוא על הדרך שעברת ואפשר לשמוע בתוך הפוסט את האושר שלך מהעשייה עצמה. במילה אחת, תענוג 🙂

 27. ממש אהבתי, את הכנות, הפשטות, הסגנון, והעיצוב, מעורר השראה, לבלוגרית מתחילה ממש עכשיו וטרייה כמוני, תודה רבה

 28. טליה את מלכה בלתי מעורערת. מדהים לראות מה עברת בשנה הזאת. את חרוצה ולא רואה ממטר וזה מעורר השראה גדולה. פוסט מקסים וכיפי. כל הכבוד לך על העשיה. על היעדים ועל ההישגים. שרק ימשיך. ושתהיה שנה מהממת. ❤

 29. עשה לי חשק ממש לחבק אותך? ומאד מנחם לשמוע מה את לא ?ובאמת שאת נותנת חשק גם למי שהמטבח הוא המקום האחרון שמעניין אותו…תודה?

 30. פוסט שהוא חגיגה!
  מגיע לך לחגוג את כל הדברים הנהדרים שהיו לך השנה. ההישגים, התובנות, ההבטחות. בצורה הכי כנה, ישירה ואמיצה. כל הכבוד!

 31. ואוו. את אלופה!
  איזו שנה מרגשת ותהליך מדהים של עשיה. כל הכבוד על הסיכום שכתוב מבריק ומעורר השראה.
  מתה על הבלוג שלך. ועליך.
  אמן לעוד שנה לפחות כזו (אם לא יותר… ?)

  1. תודה דרלינג. יאללה מחכה לתמונות של מה שתיישמי באירוח שדיברנו עליו… אני סקרנית לראות מה בסוף תבחרי להכין וכך או כך בטוחה שייצא מושלם!

 32. טליה, כל הכבוד לך על האומץ ללכת אחרי מה שממלא אותך ועושה לך טוב. מסתבר שזה עושה טוב גם לאחרים! אם זה מה שהספקת בשנה אחת אני לא יכולה להתחיל לדמיין מה יהיה הפוסט של ״שנתיים לבלוג״. המון בהצלחה בהמשך והכי חשוב שתמשיכי להינות מהדרך…

 33. פוסט אמיתי ומרגש
  את מהממת וכל הכבוד על האומץ ועל העצירה לרגע לומר לעצמך – שאפו על האומץ זה לא פחות חשוב!!
  יש לך רעיונות מגניבים
  אני אהבתי תמשיכי בבקשה

  1. תודה רבה תמי. מסכימה איתך שזה חשוב 🙂 יש משהו בכתיבה בבלוג שגורמת לי להיפתח ולכתוב מה שעל ליבי לפעמים כאילו מבלי באמת להבין שאח"כ עוד אנשים קוראים את מה שאני כותבת….וזה כיף!

 34. טליה, כל הכבוד על הבלוג המוצלח. גם על שולחן החג שלנו השנה היו כדורי תפוחים בדבש וכבד קצוץ תוצרת בית (בזכותך).
  לצערי את המבחנות לרימונים לא הצלחתי למצוא (הבנות שלי צחקו עלי כשנכנסתי למלא חנויות לשאול על מבחנות…).
  אני ממש שמחה לשמוע כמה טוב עושה לך ה"עבודה" החדשה. בעבודה הישנה מתגעגעים 🙂
  מחכה לרעיונות הבאים.

  1. תודה יפעתוש איך אני שמחה לשמוע שגם את מהקוראות והמיישמות!!! לא ידעתי 🙂 אני אבוא לביקור…

 35. כך הכבוד! את יכולה בהחלט לתפוח לעצמך על השכם.
  עשית את הכל בדרך הנכונה ורואים את התוצאות
  צורת הכתיבה שלך הקלילה מאוד נעימה ומושכת
  ממתינים לעוד חידושים

 36. טליה, מהשיעור הראשון או אולי השני בפרלמנט היה ברור מי התלמידה המצטיינת. את בהחלט אשת סטייל והוכחת השנה קודם כל לעצמך וגם לשאר העולם שאת יודעת לעשות את זה, מתוקתק ומאורגן, בקלילות ובסטייל! ברור שתגיעי הכי רחוק שאפשר. התחברתי מאד גם למה אני לא… המון בהצלחה ומזל טוב!

 37. וואו. באמת היית תלמידה יוצאת דופן ומשימתית ברמות משמחות ומעוררות הערצה. המון המון הצלחה בהמשך. בטוחה שהכל ממש מעבר לפינה

 38. וואו וואו וואו !!!
  אני לגמרי חדשה פה ! רק התחלתי את הפרלמנט של יונית המדהימה וזה בהחלט אחד הפוסטים הראשונים שאני קוראת .. קוראת בשקיקה התכוונתי ..
  כל כך נהניתי לקרא אותך להיות איתך ללכת איתך במסע המרגש והאוטנטי שלך! את כותבת נפלא כל כך בגובה העיניים כל כך חוויתי !!!
  נתת לי השראה להתחיל ,. להעז .. לקפוץ למים העמוקים בלי לפחד שאולי לא יצליח שאולי לא נכון לי ..
  טליה ! את בהחלט הגיבורה שלי !
  רוצה להיות בעוד שנה ולקרא את המסע השנתי שלי .. ככה בדיוק !
  ברור שאני מצטרפת לבלוג שלך ..
  אני רוצה לקרא עוד ועוד ממך שלך אותך
  תודה והמונים של הצלחה בהמשך הדרך הנפלאה שלך !
  ואפילו לא הסתכלתי על המתכונים שלך?

  1. אביגייל נעים להכיר! מצפה לך עוד שנה מלאת עניין וכיף. תתחילי ותקפצי ויפה שעה אחת קודם. כפרפקציוניסטית אני יכולה רק לומר לך שעדיף לשים לעצמך תאריך יעד לעליה לאוויר ולעמוד בו (גם אם הבלוג לא מושלם) מאשר לנסות להגיע לתוצאה המושלמת. ממש ככה. כי בכל מקרה הכל עוד משתנה ומתפתח תוך כדי… בהצלחה!

 39. היי טליה,
  אני נהנית מאוד לקרוא אותך בכל הזדמנות ועשיתי כמה מתכונים וקצרתי מחמאות. בדרכ אני לא רושמת לך אבל משווקת אותך לכל החברות. אז תודה על פוסט כנה ואמיתי מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך…וממתינה לפוסט הבא להכין עוד משהו ?

  1. תודה! כמה כיף לשמוע שאת מיישמת בבית ומפיצה אותי הלאה! ותודה מיוחדת גם על זה שהפעם בחרת לעדכן אותי 🙂

 40. מזל טוב. היה כיף לעמוד רגע מהצד שלך ולשמוע על התהליך שעברת השנה. צאחלת לך עוד הרבה שנים כאלו.

 41. וואו את מקסימה כמעט כל מה שכתבת שאת לא גם אני לא… לא אוהבת לקרוא מתכונים עד הסוף. לא אוהבת להכין מתכונים מסובכים. לא קונה בחנויות יוקרה והולכת על הפשוט והזריז במטבח. גם אצלי הילדים לא מתעלפים על כל מה שאני מכינה… מגניב לא…?

 42. היי טליה,
  אני בחיים לא מגיבה לפוסטים, אבל אני מתה על הבלוג שלך! ולכן החלטתי שאני חייבת להגיב לך- את מהממת! והבלוג מהמם! אני לוקחת ממך המון השראה, המון קלילות וכייפיות (אולי זה קשור לעובדה שגם אני עורכת דין וגם אני אוהבת לבלות במטבח.. :)) בכל אופן, שתהיה לך שנה מוצלחת בדרך החדשה שבחרת ואני בטוחה שתהיה. יכולה להגיד לך, שמאז שהתחלתי לקרוא את הבלוג שלך, יש לי מלא צלחות לבנות מאורכות 🙂
  המון בהצלחה ושנה טובה ומתוקה!

  1. תודה תודה! איזה כיף לי! אני שמחה לתת השראה ועוד יותר לתת קלילות וכיפיות 🙂 כיף שאת פה וכיף שהגבת.

 43. וואו. אני מתחברת למה שכתבת בכל כך הרבה מישורים. עוברת תהליך דומה. נרשמתי אלייך כבר בפוסט הראשון. את מדהימה ומעוררת השראה. אני מרגישה שיוצא לי לדבר על הבלוג שלך הרבה. נהניתי מאד לקרוא את הפוסט שלך. כן ירבו. עלי והצליחי!

 44. טליה, אחלה פוסט ! תודה על הכנות. כבר חשבנו שאת אישה ביונית ?… היה כיף להתקל בך במקרה בצפון ולספר לך כמה שאנחנו (בעלי הוא הבשלן העיקרי בבית) אוהבים את הבלוג שלך ואחרי הפוסט הזה בכלל כבשת אותנו. תמשיכי עם המתכונים השווים, הטיפים המעולים והרעיונות המשרדגים. מאחלת לך שתצלחי מאד מסחרית ושתמיד תהיה לך תחושת סיפוק והנאה מהעשייה.
  מיכל

סגור לתגובות.

דברו איתי, בשביל זה אני פה